Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

Komunikat z dnia 09.04.2019r.

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym - wtorek 09.04.2019 r. nadal trwa strajk w naszym przedszkolu i szkole, z udziałem prawie wszystkich nauczycieli, za wyjątkiem kadry kierowniczej. Według informacji komitetu strajkowego większość nauczycieli zamierza podtrzymać protest również w dniu jutrzejszym - środa 10.04.2019 r. 

W związku z powyższym informujemy, że przedszkole i szkoła ma bardzo ograniczone możliwości organizacji zajęć opiekuńczych. Wszystkich Państwa, którzy mogą zapewnić opiekę dzieciom we własnym zakresie w dniu jutrzejszym 10.04.2019 r., bardzo serdecznie prosimy o wsparcie.
Dziękujemy za zrozumienie i okazaną do tej pory życzliwość.

 INFORMUJEMY ŻĘ EGZAMINY GIMNAZJALNE W DNIACH 10-12.04.2019r. ODBĘDĄ SIĘ ZGODNIE Z USTALONYM HARMONOGRAMEM.

Zachęcamy do śledzenia na bieżąco sytuacji w mediach.

Z poważaniem

Wicedyrektorzy Iwona Śliwa, Ewa Naglik