Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

„Mały Omnibus”

Dnia 27.11.2018r. w ZSP w Wieszczętach odbył się XVI Międzyszkolny Konkurs Trzecioklasistów „Mały Omnibus”.

Naszą szkołę reprezentowali w tym roku: Olga Tyszecka z kl. 3a podopieczna p. Tatiany Przybylskiej i Dominik Koszela z kl. 3b wychowanek p. Moniki Stelmarczyk.
Hasło tegorocznego konkursu brzmiało „Polska to moja ojczyzna” i wpisało się w obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Uczestnicy rozwiązywali pisemny test, który składał się z 2 części: polonistycznej i matematyczno-przyrodniczej. 
Po umysłowych zmaganiach wyłoniono i nagrodzono trzy zaszczytne miejsca. Uczeń naszej szkoły Dominik Koszela zdobył trzecie miejsce, Olga Tyszecka zaś piąte miejsce. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami oraz nagrodami książkowymi.


Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

Zespół redakcyjny