Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI DLA UCZNIÓW KLAS I – III

    5 grudnia 2018 r. w naszej szkole, jak co roku, odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas młodszych pod hasłem „POLSKA – MOJA OJCZYZNA”, który zorganizowały i przeprowadziły: P. Tatiana Przybylska i P. Halina Orlicka.

     W konkursie udział wzięli laureaci konkursów klasowych, przeprowadzonych przez wychowawców klas I – III: Aleksandra Moskała i Justyna Pająk – kl. 1a; Patrycja Urbaniec i Łukasz Kosałka – kl. 1b; Emilia Nikiel i Lena Kwiędacz – kl 1c; Oskar Fender i Amadeusz Mola – kl. 2a; Julia Danel i Lena Dziendziel – kl. 2b ; Maja Paszek i Emilia Włodarczyk – kl. 2c; Iwo Walczak i Maciej Zaniewski – kl. 3a; Franciszek Kielar i Paweł Koszela – kl. 3b.

    Po wysłuchaniu wszystkich recytacji, komisja w składzie: P. Renata Duś, P. Iwona Gawlas oraz P. Renata Sierota, wyłoniła zwycięzców oceniając dobór repertuaru, recytację i wyraz artystyczny uczestników:

I miejsce – Iwo Walczak kl. 3a
II miejsce – Franciszek Kielar kl. 3b
III miejsce – Lena Dziendziel kl. 2b

oraz dwa wyróżnienia dla :

Oskara Fendra – kl. 2a
Justyny Pająk – kl. 1a

Uczniowie uczestniczący w tegorocznej edycji konkursu zaprezentowali bardzo wysoki poziom.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Zespół redakcyjny