Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

"DZIAŁAJMY RAZEM"

– pod takim hasłem obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Bezpiecznego Internetu.

Po raz kolejny, w ponad stu krajach na całym świecie odbyły się wydarzenia, mające na celu podkreślenie roli każdego z użytkowników w tworzeniu bezpiecznego i przyjaznego internetu.  Temat przewodni tegorocznych obchodów brzmiał "DZIAŁAJMY RAZEM". Nadchodząca edycja Dnia Bezpiecznego Internetu zachęca wszystkich do aktywnego uczestnictwa w współtworzeniu twórczego i bezpiecznego środowiska online. Podczas obchodów DBI 2019 organizatorzy chcą podkreślić istotę współpracy pomiędzy różnymi sektorami przy wspieraniu pozytywnych zmian w sieci. Wszyscy powinniśmy angażować się w promowanie pozytywnych zastosowań internetu, promocję tolerancji oraz tworzenie kultury zrozumienia.
dbi2019 z

Galerie prac uczniów >>>

Krzysztof Wojakowski