Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

„Jestem bezpieczny na drodze”

Powiatowy Turniej Wiedzy o Ruchu Drogowym – „Jestem bezpieczny na drodze”.

28 listopada 2019 roku  w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Grodźciu, odbył się X Powiatowy Turnieju Wiedzy o Ruchu Drogowym pod patronatem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku - Białej. Wzięli w nim udział uczniowie klas II i III z ośmiu szkół  należących do gmin: Jasienica i Skoczów.
Naszą szkołę reprezentował  Antoni Pająk z klasy II a i Franciszek Kamiński z klasy III a. Uczniowie byli przygotowywani przez swoich wychowawców: panią Renatę Sierota  i panią Halinę Orlicką - a cennych wskazówek udzielała pani Ewa Zeman. Chłopcy utrwalali także wiedzę pod okiem swoich rodziców, za co opiekunowie serdecznie im dziękują!
Uczestnicy konkursu rozwiązywali zadania dotyczące kodeksu drogowego na poziomie wiedzy uczniów klas I-III oraz stanęli przed zadaniem praktycznym –jazdą na rowerze.
Nasi zawodnicy wywalczyli  I miejsce, gratulujemy im!

                                                                                                     Zespól Redakcyjny