Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

 

Konkurs plastyczny „Eko – misja słodziaków. Ratujemy naszą planetę”

     W listopadzie w naszej szkole został przeprowadzony przez wychowawców świetlicy konkurs plastyczny „Eko – misja Słodziaków.

Ratujemy naszą planetę”. Konkurs został skierowany do uczniów klas I – IV, gdyż wśród tej grupy wiekowej dużą popularnością cieszą się pluszaki Słodziaki, ale jego głównym przesłaniem było propagowanie wśród dzieci ważnej kwestii jaką jest ochrona środowiska. Prace konkursowe można było wykonać dowolną techniką z wykorzystaniem elementów wtórnych (papier, plastik i inne tworzywa). Prace dzieci były ciekawe, twórcze, a także świadczące o dużej wiedzy i świadomości ekologicznej uczniów. Komisja, w skład której wchodzili nauczyciele wyłoniła laureatów konkursu. Oto wyniki:

I miejsce: Justyna Pająk  kl. II a

II miejsce: Oliwia Piech   kl. III b

III miejsce: Łukasz   Kosałka kl. II b

Wyróżnienia:

Franciszek Kamiński   kl. III a

Milena Ślosarczyk   kl. I a

Julia Nowak             kl. II a

Michalina Radzik     kl. I c

Maja Paszek, Julian Lalorny - kl. III c

                                                                       Wychowawcy świetlicy