Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

Spotkanie opłatkowe

12-tego grudnia 2019 roku w GOK -u w Mazańcowicach odbyło się spotkanie opłatkowe dyrektorów szkół i przedszkoli gminy Jasienica z Wójtem Gminy panem Januszem Pierzyną, Przewodniczącym Rady Gminy Jasienica panem Czesławem Machalicą i Dyrektorem GZOSiP panią Urszulą Bujok.

    Spotkanie rozpoczęte zostało powitaniem zaproszonych gości przez panią dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Mazańcowicach Agatę Czaudernę. W świąteczny klimat wprowadziło przedstawienie jasełkowe w wykonaniu uczniów z klasy 2b przygotowanych przez panią Annę Okoń i Lucynę Greczkę oraz występ chóru pod kierunkiem pani Marzeny Muzyki.
    Zabrał również głos Wójt Gminy Jasienica Janusz Pierzyna, który życzył wszystkim uczestnikom spotkania pogody ducha, wszelkiego dobra, realizacji planów i spełnienia marzeń.

Zespół redakcyjny