Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

Bal karnawałowy dla uczniów klas młodszych.

07 stycznia 2020 roku w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy dla dzieci z klas I-III.

Był to wyjątkowy dzień szczególnie dla pierwszoklasistów, którzy po raz pierwszy uczestniczyli w karnawałowej zabawie szkolnej. Uczniowie, jak co roku, przebrani byli w piękne, ciekawe stroje i bawili się razem ze swoimi wychowawcami  na sali gimnastycznej przy dźwiękach muzyki. W tym roku dzieci  mały okazję brać udział w balu na pokładzie samolotu, ponieważ  prowadzący zabawę Pan Sebastian Chmiel, zawsze dba  o ciekawą, innowacyjną oprawę swoich imprez. W przerwie wszyscy uczniowie kl. I-III mogli odpocząć i nabrać  sił dzięki poczęstunkowi zorganizowanemu przez Radę Rodziców działającą przy naszej placówce. Bal stanowił  świetną okazję do integracji młodszych zespołów klasowych, a dzieci z całą pewnością fantastycznie spędziły czas.

Zespół redakcyjny