Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

Mały Omnibus

28 listopada 2017 roku odbył się w Wieszczętach coroczny Międzyszkolny Konkurs  dla uczniów klas trzecich – „Mały Omnibus”.

omnibus

W tym roku naszą szkołę reprezentowała Wiktoria Brożek i Lena Brudny z klasy III a,  Klaudia Drożdż i Emilia Danel z klasy III b, Marek Mróz i Kacper Piwowar z klasy III c oraz Bartłomiej Kotlik i Amelia Maślanka z klasy III d. Uczniowie pilnie przygotowywali się do udziału pod okiem swoich opiekunek: pani Renaty Sieroty, pani Anny Burian, pani Izabeli Jasek i pani Darii Łukaszewskiej - Koch. W tegorocznym konkursie brało udział 45 uczestników. Uczestnicy konkursu  wypełniali test zawierający pytania z zakresu treści polonistycznych, matematycznych i przyrodniczych. Po sprawdzeniu wszystkich prac okazało się, że III miejsce zajął Kacper Piwowar reprezentujący naszą placówkę. Pozostali uczniowie reprezentujący naszą szkołę także dobrze się spisali uzyskując wysoką liczbę punktów. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, a wyróżnieni uczniowie książki.

                      Zespół redakcyjny.