Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

JASEŁKA  SZKOLNE

Jasełka, jasełka,
Zielona jodełka,
Światełkami błyska
A przed nią kołyska...

    Tymi słowami 22 grudnia w naszej szkole rozpoczęło się przedstawienie jasełkowe. W świąteczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia wprowadzili nas uczniowie klasy IIIb pod opieką wychowawczyni Pani Anny Burian oraz księdza katechety Artura Micorka.
    Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Maryi i Józefa. Uczniowie wspaniale wcielili się w swoje role, a śpiew licznych kolęd i pastorałek wprowadził wszystkich zgromadzonych w wyjątkową świąteczną atmosferę. Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla aktorów, nauczycieli jak i zgromadzonych gości.
    Po występie głos zabrała Pani dyrektor, która złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Spotkanie przebiegło w miłej i ciepłej atmosferze wypełnione spokojem, radością i wzajemną serdecznością.

 


                                        Zespół redakcyjny