Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

Jubileusz 40 lat Ogólnopolskich Turniejów Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

 

W związku z jubileuszem 40 lat Ogólnopolskich Turniejów Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym z inicjatywy Prezesa Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Motorowego w Katowicach, Pana Dariusza Jajko, w dniu 13.02.2018 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mazańcowicach odbyło się spotkanie, gdzie w obecności Pani Agaty Czauderny, Dyrektora placówki, Marek Głowania – Przewodniczący Okręgowej Komisji BRD - wręczył Panu Eugeniuszowi Moskale (opiekunowi Koła BRD w naszej placówce) podziękowanie za osobiste zaangażowanie i czynny udział w propagowaniu wśród uczniów pozytywnych wzorców zachowań i bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Z tej też okazji Pan Eugeniusz otrzymał jubileuszowe wydanie książki (w której upamiętniono historię 40 finałów centralnych Turnieju BRD) oraz upominki od Zarządu Okręgowego PZM w Katowicach.

brd

Zespół redakcyjny