Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

Konkurs Logicznego Myślenia

12 marca 2018 roku uczniowie naszej placówki uczestniczyli w IV Konkursie Logicznego Myślenia organizowanego przez Zespół Szkolno – Przedszkolny w Międzyrzeczu.

Konkurs adresowany był dla uczniów gminy Jasienica i w tym roku pierwszy raz podzielony był na dwie kategorie wiekowe. tzn. dla uczniów klas 1- 3 i 4 - 7. W konkursie reprezentowali naszą placówkę w młodszej grupie wiekowej uczniowie klas trzecich: Wiktoria Brożek, Maciej Jagiełło i Kacper Piwowar, zaś w starszej grupie wiekowej Daria Brodzińska, Maciej Kuś i Dawid Heinrich. Uczestnicy konkursu otrzymali do rozwiązania zadania o różnym stopniu trudności, które wymagały umiejętności logicznego myślenia, kojarzenia faktów oraz myślenia przyczynowo - skutkowego.
Po sprawdzeniu prac okazało się, że
tytuł „Arcymistrza Logicznego Myślenia” otrzymała Wiktoria Brożek z klasy 3a,
tytuł "Mistrza Logicznego Myślenia" otrzymała Daria Brodzińska z klasy 7a.


Jak widać „szare komórki" naszych uczniów działały znakomicie.

Logiczne myslenie


Zespół redakcyjny