Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

Nasi uczniowie wyróżnieni w XVII Gminnym Konkursie Ortograficznym „O Pióro Wójta Gminy Jasienica”.

 

20 marca 2018 roku uczniowie klas szóstych tradycyjnie już wzięli udział w dyktandzie organizowanym przez Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jasienicy. Każda szkoła mogła wystawić  po dwóch kandydatów z  klas  szóstych.  


Reprezentantami naszej placówki, którzy zmagali się w ortograficznych potyczkach z rówieśnikami z pozostałych szkół w gminie, byli:  Kinga Kruszyna i Maciej Kuś – z klasy VI a oraz Zuzanna Klisz i Anna Stuglik – z klasy VI b.


Kinga Kruszyna i Maciej Kuś - oboje z klasy VI a - zdobyli wyróżnienie i znaleźli się w zacnym gronie laureatów.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Uczniów przygotowywały  nauczycielki języka polskiego:  Katarzyna Dębińska – Zwięczak oraz  Iwona Gawlas.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji zamieszczonej na gminnej stronie internetowej.

pioro

Czytaj więcej: http://www.jasienica.pl/index.php?str=41&id=1403

Iwona Gawlas