Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

Dzień 21 i 22 stycznia na stałe zapisał się w naszym przedszkolnym kalendarzu jako Dzień Babci i Dziadka.

Serdecznie witaliśmy miłych gości w naszym przedszkolu. W tym wyjątkowym dniu „śpieszyli” się babcie i dziadkowie do swoich wnuków, aby wygodnie usiąść i wysłuchać przygotowanych wierszy, piosenek, życzeń, popatrzeć jak tańczą i wspólnie pośpiewać z wnukami.

Grupy 5,6 latków i Maluszki przedstawiły program jasełkowy dnia 13.01.2015. Kolejne grupy 4l. i 5l. tańczyły i śpiewały dnia 21.01.2015. Dnia 22.01.2015 grupy 3,4l. i 5 latki przedstawiły program artystyczny kończąc tym samym tegoroczne spotkania.

Goście jak zwykle pojawili się w licznym gronie. Dla małych artystów było to ogromne przeżycie. Dla niektórych pierwszy taki występ, dla niektórych kolejny, ale i tak nie obyło się bez emocji, radości, szczęścia oraz zdenerwowania. Jednak perfekcyjne przygotowanie i urocze przebrania dzieci pozwoliły Nam spędzić ten dzień w miłej i wzruszającej atmosferze.

Wspólne życzenia i symboliczne upominki od dzieci pozwolą zapamiętać ten szczególny dzień na długo…

Opracowała: mgr Daria Łukaszewska