Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

KARINA  ŻÓŁTY zajęła III miejsce w powiatowym konkursie plastycznym:  "NIE dla czadu czujnik tlenku węgla w każdym domu"

 

 

19 lutego 2015 roku, o godzinie 14.00 w budynku Komendy Miejskiej PSP w Bielsku-Białej przy ulicy Leszczyńskiej 43, odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego pod hasłem: "NIE dla czadu czujnik tlenku węgla w każdym domu".

Praca konkursowa Kariny:

nie dla czadu
Na konkurs wpłynęło  491 prac:
105 prac w kategorii I- dzieci w wieku od 3 do 7 lat,
386 prac w kategorii II- dzieci w wieku od 8 do 16 lat.
4 lutego 2015r. jury, wyłoniło zwycięzców konkursu. Prace, które napłynęły na konkurs były  bardzo ciekawe, pokazały wielką wrażliwość i wyobraźnię małych artystów. Przyznano po trzy nagrody w każdej kategorii, dwa wyróżnienia oraz dwie nagrody specjalne.

Tatiana Przybylska