Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

TEATRZYK „W CIENIU ŁOPIANOWEGO LIŚCIA

Spektakl „W cieniu łopianowego liścia” przedstawiony przez Teatr „Skrzat” z Krakowa dnia 10.04.2015 r., miał z pewnością charakter edukacyjny – dotyczył tematu bezpiecznego poruszania się po drogach, oraz ekologii, potrzebie segregowania śmieci, znaczeniu znaków drogowych, zachowaniu uwagi przy przechodzeniu przez drogę.
Dobrze, że cała nauka opierała się na wspólnej zabawie, a uczyli Nas nie nauczyciele, a ciekawe postacie z lasu: Zajączek Wielkie Oczy, Skrzat, Truteń, Misio oraz Pan Policjant.
Ciekawe przygody aktorów, wesoły scenariusz, dialogi oraz liczne przebrania umiliły Nam tego dnia pobyt w przedszkolu, za co wszystkie przedszkolaki podziękowały gromkimi brawami. Z pewnością możemy powiedzieć, że dzieciom wrażeń nie brakowało!

                

Opracowała: mgr Daria Łukaszewska