Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

11 kwietnia 2015r. w naszej szkole odbył się Powiatowy Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym.

 

Startowało po 5 szkól podstawowych i gimnazjów powiatu bielskiego.
Szkoły podstawowe były reprezentowane prze  SP nr 29 i SP nr 30 z Bielska-Białej, SP z Bystrej, SP nr 5 z Czechowic-Dziedzic i ZSP z Mazańcowic.
Uczestnicy turnieju musieli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego, umiejętnością udzielania pierwszej pomocy jak i umiejętnością jazdy zgodnie z przepisami po miasteczku ruchu drogowego. Dużym wyzwaniem dla zawodników była jazda po rowerowym torze przeszkód.
Drużyna naszej szkoły w składzie: Justyna Grzegorzek, Zuzanna Orszulik, Tomasz Fuchs i Mikołaj Kowalczyk zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do zawodów okręgowych. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Tomasz Fuchs.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.


 

Opiekun drużyny mgr Ewa Zeman