Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

Czerwony Kapturek

W dniu 2.06.2016 odbyło się przedstawienie teatralne w wykonaniu klasy 2d.

Dzieci przygotowały kolegom i koleżankom z przedszkola i klas I-III  inscenizację lubianej bajki pt. Czerwony Kapturek. Choć fabuła jest wszystkim doskonale znana, to widzowie z zapartym tchem śledzili wydarzenia, których przebieg relacjonowały dzieci przebrane za różne zwierzątka. Nikogo nie zabrakło, był: lis, zajączek, biedronka, wiewiórka, kotek, ptaszki i pszczółki, a wszyscy próbowali pokrzyżować niecne plany podstępnego wilka. Na szczęście na ratunek przybył pan gajowy i wszystko dobrze się skończyło. Występ sprawił dużo frajdy także aktorom i zadeklarowali, że chętnie wystąpią jeszcze raz przed tak wdzięczna publicznością. Czekamy więc na kolejne przedstawienia!

Zespół redakcyjny.