Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

JESIENNE DNI KSIĄŻKI

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY WŚRÓD NAGRODZONYCH!


W dniach 27-29 października 2016 r. na terenie gminy Buczkowice odbyło się zorganizowane wspólnie przez GOK Buczkowice oraz Gminną Bibliotekę Publiczną wraz z filiami przedsięwzięcie JESIENNE DNI KSIĄŻKI. W ramach przedsięwzięcia odbyły się tradycyjne wojewódzkie konkursy: literacki „Chcecie bajki… oto bajka” oraz plastyczny „Mój ulubiony bohater literacki”. Na tegoroczny konkurs, wpłynęło łącznie 1216 prac w tym, w kategorii przedszkole -144, klasy I-III –411, klasy IV-VI –   436, gimnazjum –192, młodzież i osoby dorosłe – 33. W rywalizacji wzięły udział łącznie 94 placówki oświatowe, opiekuńcze i ośrodki kulturalne. Uczniowie naszej szkoły znaleźli się wśród nagrodzonych uczestników  konkursu plastycznego, są to Kornel Żółty z klasy 1a i jego siostra Karina Żółty z klasy 4a.

Gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i rozwoju swoich pasji.

Zespół redakcyjny