Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

„ŚWIĘTA W POEZJI” - KONKURS RECYTATORSKI

    Dnia 21.12. 2016 r. po raz kolejny w naszej szkole odbył się  konkurs recytatorski dla klas  I-III pod hasłem „Święta w poezji”.

Organizatorkami przedsięwzięcia były P .Halina Orlicka i P. Tatiana Przybylska. Gościem specjalnym natomiast czuwającym nad przebiegiem konkursu była Pani Dyrektor Agata Czauderna, która gorąco powitała uczestników i dodała im otuchy przed jakże trudnym wyzwaniem.
Tego dnia w auli szkolnej zebrali się uczniowie klas młodszych, którym bacznie przyglądało się  jury w składzie: P. Małgorzata Jakubiec , P. Daria Łukaszewska I P. Ewa Naglik.  Jury oceniające dobór repertuaru, recytację i wyraz artystyczny, po burzliwych obradach, wyłoniło zwycięzców:
I miejsce- Paweł Michłanowicz kl. 3a
II miejsce- Maja Konior kl. 2a
III miejsce- Filip Szendzielarz kl. 3c
oraz przyznało wyróżnienia dla :
Amelii Gandzel kl. 1b
Mileny Danel kl. 3d

    W tegorocznej edycji konkursu wzięli udział następujący uczniowie:
Olga Tyszecka kl. 1a, Maciej Zaniewski kl. 1a, Zuzanna Pyclik kl. 1b, Tatiana Papaj kl. 2a, Magda Skokan kl. 2b, Szymon Pawlik kl. 2b, Szymon Burian kl. 2c, Marek Mróz kl. 2c, Aleksandra Kuś kl. 2d, Zuzanna Studnicka kl. 2d, Antonina Włodarczyk kl. 3a, Michał Ślosarczyk kl. 3b, Zuzanna Grabowska kl. 3b, Natalia Włodarczyk kl. 3c, Wiktoria Kocur kl. 3d.
    Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


                                    Zespół redakcyjny.