Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

Bożonarodzeniowe przedstawienia

Bożonarodzeniowe przedstawienia, przypominające o przyjściu na świat Jezusa Chrystusa, nazywane jasełkami od wielu wieków wpisane są w naszą polską tradycje. Także w naszej szkole jak każdego roku 22 grudnia, tuż przed świętami odbyło się takie przedstawienie w wykonaniu uczniów klasy IIId pod opieką Pani wychowawczyni Ewy Naglik oraz księdza katechety Artura Micorka.
Scenariusz przedstawienia przypomniał wszystkie najważniejsze wydarzenia związane z narodzinami Pana Jezusa. Uczniowie, którzy oglądali występ swoich kolegów, byli pod wrażeniem ich talentów aktorskich a także wokalnych, które ujawniły się na naszej szkolnej scenie. Młodzi aktorzy z ogromnym zaangażowaniem starali się przybliżyć nam bożonarodzeniową tradycje i wprowadzili nas wszystkich w czas Narodzenia Zbawiciela, pełnego pięknych tradycji i podniosłej atmosfery. Wszystkim uczniom zaangażowanym w przedstawienie oraz Pani wychowawczyni za pomoc w reżyserii składamy ogromne podziękowania.

Zespół redakcyjny