Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

BAL KARNAWAŁOWY DLA KLAS I-III

W środę 8.02.2017 korytarze szkolne zmieniły się nie do poznania.

Zamiast uczniów, schludnie ubranych w mundurki, po szkole wędrowali: przedstawiciele wielu zawodów, ulubieni bohaterowie książek i filmów, najróżniejsze zwierzęta....Długo można by wymieniać, bo fantazja naszych uczniów jest nieograniczona!
To wszystko za sprawą  balu karnawałowego, który odbywał się w klasach młodszych. Jak co roku stroje zachwycały pomysłowością i oryginalnością. Każdy uległ pokusie, aby zaprezentować się w nowym wcieleniu. Strój to oczywiście niezbędny atrybut udanego balu, ale jeszcze ważniejsze okazały się dobre humory i radość ze wspólnej zabawy. Do tańca zachęcały dwie miłe animatorki zabaw, zapewniając dzieciom, jak głosi ich nazwa - Mega frajdę. Nie zabrakło wspólnych zabaw z wykorzystaniem chust animacyjnych oraz wizyty Myszki Miki, częstującej dzieci cukierkami. Podsumowaniem balu był „korowód w podskokach”, w którym każde dziecko mogło zaprezentować się wszystkim uczestnikom zabawy.
Dzień balu był wyjątkowy i długo pozostanie w pamięci dzieci i nauczycieli.

Ewa Naglik