Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

W dniu 22.02.2017 w Szkole Podstawowej w Grodźcu rozegrano XIII Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Jasienica.

W turnieju uczestniczyły wszystkie szkoły podstawowe z naszej gminy.
Rozgrywki prowadzono w 2 grupach, po 4 zespoły, systemem - każdy z każdym.                                                                 
Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Pechciński Paweł, KrupaBartosz, Dziemiński Krzysztof, Hrabia Beniamin, Filapek Patryk, Kłaptocz Kacper w swojej grupie wygrała wszystkie mecze, pokonując zespoły z Jasienicy, Grodźca i Wieszcząt.
Po zaciętym spotkaniu w finale nasza drużyna pokonała Międzyrzecze i po raz drugi z rzędu została zwycięzcami XIII Turnieju o Puchar Wójta Gminy Jasienica.                                                                                      

 

 Wyniki spotkań:

Mazańcowice – Wieszczęta  2:0

Mazańcowice – Jasienica    1:0

Mazańcowice - Grodziec      2:1

Mazańcowice  - Międzyrzecze  4:0

turniejn

 

Gratulujemy i życzymy powodzenia za rok.

 

Opiekun drużyny mgr Krzysztof Hyrlik.