Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

XIV FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ

28 lutego 2017 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Międzyrzeczu odbył się XIV Festiwal Piosenki Dziecięcej.

      Naszą szkołę reprezentowały solistki z klasy 2 b, Emilia Danel i Klaudia Drożdż, które przygotowywały się do występu pod okiem swojej wychowawczyni, pani Anny Burian. Dziewczynki przebrane w ciekawe stroje zaprezentowały się w piosenkach "Dżungla" oraz "I jak tu nie kochać psa". Natomiast w kategorii zespołów wokalnych naszą placówkę reprezentowały uczennice z klasy 2 a - Melania Bajor, Oliwia Eliasik, Maja Konior, Tatiana Papaj, Olga Seredyńska i Julita Sękowska, które zostały przygotowane przez swoją wychowawczynię, panią Renatę Sierota. Dziewczynki zaśpiewały piosenkę Anny Jantar pt. "Najtrudniejszy pierwszy krok". Zaangażowanie małych artystek było ogromne, a ubrane w piękne stroje prezentowały się widowiskowo. W efekcie zespół wokalny z klasy 2 a zdobył II miejsce.

     Konkurs był dla dzieci wielką przygodą, fajną zabawą oraz możliwością zdobycia nowych doświadczeń. Każdy z uczestników konkursu został nagrodzony, co przyczyniło się do tego, że wszyscy  wyjeżdżali z radosnymi minami.

                                                                                                                                   Zespół Redakcyjny