Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

Rozgrywki Piłki Ręcznej

    Reprezentacje dziewczyn i chłopców z Zespołu Szkolno -Przedszkolnego  z Mazańcowic,  po zdobyciu I miejsca pomiędzy drużynami z Gminy Jasienica, awansowały do półfinału powiatu.

30 marca 2017 r obie drużyny wraz z opiekunem i trenerem Panią Marzena Muzyką, wyjechały na dalsze rozgrywki do Czańca. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy walczyli  o awans do finału powiatu.
    Dziewczyny w składzie : Emilia Trzebunia, Matylda Paszek, Wiktoria Urbaniec, Julia Piwowar, Adriana Tracz, Sonia Brożek , Magdalena Homa, Laura Pawlik,  Natasza Guzik, Rozalia Sulawa, Wiktoria  Kurowska oraz bramkarki -Karolina Kuboszek oraz Oliwia Kurzydem spisały się świetnie, a  tylko  jedna „puszczona”  bramka  nie dała dziewczynom awansu do finału. Cóż, zdarza się najlepszym.
     Chłopcy w składzie : Paweł Pechciński, Piotr Kukla, Jakub Kielar, Artur Moskała, Bartosz Krupa, Krzysztof Dziemiński, Szymon Cikowsky, Paweł Wizner, Beniamin Hrabia oraz nieoceniony Patryk Filapek, który bronił bardzo trudne bramki, ale mimo jego umiejętności,  nie wystarczyło, aby chłopcy przeszli dalej.
    Obie drużyny nieco rozczarowane, ale w dobrych humorach, wróciły z dyplomami do szkoły.     GRATULUJEMY!!!

                                Zespół redakcyjny.