Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

„Święta w poezji”

Dnia 21.12 po raz kolejny w naszej szkole odbył się  konkurs recytatorski dla klas I-III pod hasłem „Święta w poezji”.

Organizatorkami były P. Halina Orlicka i P. Tatiana Przybylska. Gościem specjalnym czuwającym nad przebiegiem konkursu była Pani Dyrektor Agata Czauderna, która gorąco powitała uczestników i dodała im otuchy przed jakże trudnym wyzwaniem.
 jury w składzie: P. Małgorzata Jakubiec , P. Daria Łukaszewska I P. Ewa Naglik oceniające dobór repertuaru, recytację i wyraz artystyczny po burzliwych obradachwyłoniło zwycięzców:
I miejsce- Paweł Michłanowicz kl.III a
II miejsce- Maja Konior kl.IIa
III miejsce- Filip Szendzielarz kl. IIIc
oraz przyznało wyróżnienia dla:
Amelii Gandzel kl.Ib
Mileny Danel kl.IIId

W tegorocznej edycji konkursu wzięli udział następujący uczniowie:
Olga Tyszecka kl.Ia, Maciej Zaniewski kl.Ia, Zuzanna Pyclik kl. Ib, Tatiana Papaj kl.IIa, Magda Skokan kl.IIb, Szymon Pawlik kl.II b, Szymon Burian kl.IIc, Marek Mróz kl.IIc, Aleksandra Kuś kl.IId, Zuzanna Studnicka kl.IId, Antonina Włodarczyk kl. IIIa, Michał Ślosarczyk kl.III b, Zuzanna Grabowska kl.IIIb, Natalia Włodarczyk kl.IIIc, Wiktoria Kocur kl. IIId.

 

Ewa Naglik