Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

Aktywna Jasienica 2018

W dniu 27.09.2018 w ramach projektu Aktywna Jasienica 2018 odbył się turniej piłki nożnej oraz  indywidualny turniej tenisa stołowego, w którym wzięły udział reprezentacje wszystkich szkół z terenu naszej gminy oraz Jaworza i zaprzyjaźnionej gminy czeskiej Petrvald. 

W rywalizacji indywidualnej w turnieju tenisa stołowego 4 miejsce zajął  Dawid Heinrich.
W turnieju piłki nożnej po losowaniu, rozegrano mecze na zasadzie każdy z każdym w dwóch grupach. Reprezentacja naszej szkoły pod opieką trenera p. Krzysztofa Hyrlika w składzie: Błażej Matuszek, Daniel Dziędziel, Grzegorz Grot, Oliwier Kluka, Dawid Fender, Kacper Filapek, Kreis Mateusz zajęła pierwsze miejsce w grupie i awansowała do ścisłego finału. W ćwierćfinale pokonała 5:1 zespół z Iłownicy,a następnie spotkała się w finale z zespołem z Jasienicy, który pokonała po zaciętym meczu 1:0, zajmując pierwsze miejsce w turnieju.
Gratulujemy całej drużynie.

aktywnaj

Opiekun drużyny: mgr Krzysztof Hyrlik