Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

NAGRODY WÓJTA

W dniu 9.10.2018 r. z okazji Święta Edukacji Narodowej w sali widowiskowej GOK przy Urzędzie Gminy, odbyła się uroczystość wręczenia przez wójta Janusza Pierzynę nagród najlepszym nauczycielom i dyrektorom szkół ze wszystkich placówek oświatowych gminy Jasienica.

W gronie nagrodzonych znalazła się nasza Pani Dyrektor Agata Czauderna oraz nauczyciele świetlicy, przedszkola i szkoły: Pani Małgorzata Jakubiec, Pani Krystyna Matera, Pani Renata Sierota i Pan Eugeniusz Moskała.
Podczas uroczystości odbył się występ artystyczny z udziałem przedszkolaków i uczniów naszej szkoły. Nad występem najmłodszych przedstawicieli naszej placówki czuwała wychowawczyni grupy 6- latków Pani Ewa Dropczyńska.  Pracami nad zabawną scenką przedstawioną przez klasy starsze kierowała Pani Dorota Hura, natomiast za występ chóru była odpowiedzialna Pani Renata Kosma. Dziękujemy nauczycielom i uczniom biorącym udział w uroczystości, gratulujemy nagrodzonym i pragniemy zakończyć słowami podziękowań jakie wypowiedziały nasze uczennice:


"Jakże nie pisać wierszy,
jakże nie płonąć w podzięce.
Za dar najpiękniejszy,
za SERCE".


Już dzisiaj pragniemy z całego serca złożyć wszystkim Państwu  najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Życzenia zdrowia, cierpliwości, wytrwałości i
uśmiechu na co dzień.