Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

18 października 2018 r odbyło się w naszej szkole uroczyste „Ślubowanie klas pierwszych”.

W tym dniu wszyscy uczniowie z najmłodszych klas -kl. I „a”, kl. I „b” i kl. I „c” złożyli uroczyste przyrzeczenie w obecności pani dyrektor Agaty Czauderny, pani wicedyrektor Ewy Naglik, swoich najbliższych zaproszonych na ten wyjątkowy dzień oraz starszych uczniów  z klas drugich i czwartych naszej placówki, które obiecały wspierać młodszych.
Pierwszaki przygotowały wraz ze swoimi wychowawczyniami - panią Renatą Sierotą, panią Anna Burian i panią Renatą Duś - program artystyczny, który potwierdził, że wszyscy są przygotowani do wstąpienia w szeregi społeczności uczniowskiej Zespołu Szkolno- Przedszkolnego im. Adama Mickiewicza w Mazańcowicach.  
Całą uroczystość uświetniły także występy klas drugich - kl. II „a” wspierana przez panią Halinę Orlicką, kl. II „b” przygotowana pod kierunkiem pani Katarzyny Hutyry i kl. II „c” z panią Jadwigą Kunstman.
ŚLUBOWANIE to wielka chwila dla naszych najmłodszych podopiecznych. W sercach na lata zostaną wspomnienia wypełnione miłymi chwilami i niespodziankami!

ŻYCZYMY NASZYM   PIERWSZAKOM   WIELU SUKCESÓW W ZDOBYWANIU WIEDZY!

Zespół redakcyjny