Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

BAL  KARNAWAŁOWY  KL.I-III

Czas karnawału trwał w tym roku wyjątkowo długo, toteż po świątecznych atrakcjach w styczniu już w nowym roku uczniowie klas młodszych doczekali się swojego uroczystego balu karnawałowego, który odbył się w poniedziałek 21.01.2019.

Muzyka i taniec - to wielka siła integrująca wszystkich uczestników podczas dobrej zabawy. W tym roku nasi milusińscy mieli okazję brać udział w balu na pokładzie statku „Karnawał Rio Line”, ponieważ animatorzy prowadzący zabawę dbają zawsze o ciekawą, innowacyjną oprawę swoich imprez. Dzieci miały okazję wypróbować swoich sił we wspólnych pląsach, ale nie zabrakło także czasu na indywidualne tańce. Wszyscy mieli okazję zaprezentować swoje stroje podczas tematycznych przemarszów, zaproszonych na specjalnie przygotowany wybieg, postaci- dziękujemy szanownym rodzicom za przepiękne stroje przygotowane dla dzieci, bo dodały one uroku tej imprezie, a przede wszystkim sprawiły z pewnością wiele frajdy milusińskim, którzy zastanawiali się kto się ukrył pod daną postacią. Wśród atrakcji były również tańce w morskiej pianie i z marynarskimi chusteczkami. Morska oprawa wniosła wiele radości i uśmiechu na twarzach uczestników. W przerwie wszyscy uczniowie kl. I-III mogli zregenerować siły dzięki poczęstunkowi zorganizowanemu przez Radę Rodziców działającą przy naszej placówce.

                                                                                                                                  

Zespół Redakcyjny