Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

Mamy laureata !

Artur Moskała, uczeń klasy 8a, zdobywając po raz drugi już tytuł laureata w konkursie przedmiotowym z historii, udowodnił, że historia właśnie, na tym etapie edukacji nie ma już przed nim wielu tajników.

 Aby sięgnąć po laury, Artur musiał z sukcesem ukończyć 3 etapy konkursu organizowanego przez Śląskiego Kuratora Oświaty i Regionalny Ośrodek Doskonalenia "WOM" w Częstochowie, kiedy to wspierała go wychowawczyni i nauczycielka historii p. Katarzyna Dębińska-Zwięczak.
    Drugi rok z rzędu, jako brać szkolna, jesteśmy dumni z naszego wychowanka i kolegi. Liczymy też, że stanie się on inspiracją dla młodszych uczniów, którzy dopiero zaczynają swą przygodę z historią.  Wiemy też, że Artur będzie należycie reprezentował naszą szkołę w wybranym przez siebie bielskim liceum, w którym podejmie dalszą edukację.
    Gratulujemy Arturowi i życzymy następnych sukcesów nie tylko naukowych, ale też sportowych.


Zespół Redakcyjny