Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

NAUCZYCIELE

Dyrektor

mgr CZAUDERNA AGATA
- nauczyciel dyplomowany

MATEMATYKA

Wicedyrektor

mgr ŚLIWA IWONA
- nauczyciel dyplomowany

HISTORIA

mgr NAGLIK EWA 
- nauczyciel dyplomowany

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA, ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

Nauczyciele

mgr BEDNAREK TOMASZ
- nauczyciel dyplomowany

OPIEKUN BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

mgr BURIAN ANNA
- nauczyciel mianowany

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

mgr CHOLEWIK JOANNA
- nauczyciel mianowany

PEDAGOG SZKOLNY

mgr CHROBAK-LIS NATALIA
- nauczyciel kontraktowy

JĘZYK POLSKI

mgr DĘBIŃSKA-ZWIĘCZAK KATARZYNA - nauczyciel mianowany

JĘZYK POLSKI, HISTORIA

mgr DROPCZYŃCKA EWA
- nauczyciel dyplomowany

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA


mgr DUŚ RENATA


NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE
mgr FOKT ALDONA
- nauczyciel dyplomowany

 GEOGRAFIA, BIOLOGIA

mgr GAWLAS IWONA
- nauczyciel mianowany

JĘZYK POLSKI, PLASTYKA

mgr GÓRSKA-ZEMAN MONIKA
- nauczyciel mianowany

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

mgr GRECZKA LUCYNA
- nauczyciel dyplomowany

RELIGIA

mgr GREŃ KATARZYNA
- nauczyciel mianowany

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

mgr GWOŹDZIEWICZ ANNA
- nauczyciel mianowany

JĘZYK ANGIELSKI

mgr HURA DOROTA
- nauczyciel dyplomowany
WYCHOWAWCA ŚWIETLICY SZKOLNEJ

mgr HUTYRA KATARZYNA
- nauczyciel dyplomowany

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE, LOGOPEDA

mgr HYRLIK KRZYSZTOF
- nauczyciel dyplomowany

WYCHOWANIE FIZYCZNE

mgr JAKUBIEC MAŁGORZATA
- nauczyciel dyplomowany

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY SZKOLNEJ, OPIEKUN KT PIONIER

mgr JAKUBIEC-BRODA KATARZYNA
- nauczyciel dyplomowany

HISTORIA, WOS, WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

mgr JASEK IZABELA
- nauczyciel mianowany

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY SZKOLNEJ

mgr KRÓTKI BARTŁOMIEJ
- nauczyciel dyplomowany

JĘZYK ANGIELSKI, OPIEKUN PTTK PIONIER

mgr KRYWULT MARTA
- nauczyciel kontraktowy

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

KS. DYCZEK ANDRZEJ
- nauczyciel mianowany

RELIGIA

KS. KOBA ŁUKASZ
- nauczyciel mianowany
RELIGIA
mgr KOSMA RENATA
- nauczyciel dyplomowany

MUZYKA, PLASTYKA, ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE

mgr KOWALCZYK ALEKSANDRA
- nauczyciel kontraktowy
JĘZYK ANGIELSKI
mgr KRUPIŃSKA AGATA
- nauczyciel dyplomowany

WYCHOWANIE FIZYCZNE

mgr KRUPIŃSKI PIOTR
- nauczyciel dyplomowany

WYCHOWANIE FIZYCZNE

mgr KRYGIER BOŻENA
- nauczyciel dyplomowany

JĘZYK POLSKI, OPIEKUN BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

mgr KUNSTMAN JADWIGA - nauczyciel dyplomowany

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

mgr KUPKA DOROTA
- nauczyciel dyplomowany

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

mgr LANC AGNIESZKA
- nauczyciel mianowany

JĘZYK NIEMIECKI

mgr LASZCZAK SABINA
- nauczyciel kontraktowy

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

mgr inż. ŁĄCZ BEATA
- nauczyciel dyplomowany

 MATEMATYKA, INFORMATYKA, TECHNIKA

mgr ŁOPATECKA-OSIERDA RENATA
- nauczyciel dyplomowany

MATEMATYKA, TECHNKA

mgr ŁUKASZEWSKA-KOCH DARIA
- nauczyciel mianowany

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

mgr ŁUKASZEWSKA KATARZYNA
- nauczyciel mianowany

JĘZYK FRANCUSKI

mgr ŁUKAWSKA EWA
- nauczyciel dyplomowany

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

mgr MACHALICA BOGUMIŁA
- nauczyciel mianowany

GEOGRAFIA, PRZYRODA

mgr MARONA MAGDALENA
- nauczyciel dyplomowany

JĘZYK FRANCUSKI

mgr MAŚKA ALEKSANDRA
- nauczyciel dyplomowany

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

mgr MATERA KRYSTYNA
- nauczyciel dyplomowany

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

mgr MILER ANNA
- nauczyciel kontraktowy


MATEMATYKA
mgr MOSKAŁA EUGENIUSZ
- nauczyciel dyplomowany

JĘZYK POLSKI, OPIEKUN KOŁA BRD

mgr MUZYKA MARZENA
- nauczyciel dyplomowany

MUZYKA, WYCHOWANIE FIZYCZNE

mgr MYNARSKA MARIA
- nauczyciel dyplomowany

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

mgr ORLICKA HALINA
- nauczyciel dyplomowany

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

mgr OSTRAWSKA-BELTER MARTA
- nauczyciel mianowany

JĘZYK ANGIELSKI

mgr PIETRASZKO EWELINA
- nauczyciel dyplomowany

JĘZYK ANGIELSKI

mgr PIETRYJA BARTOSZ
- nauczyciel stażysta

WYCHOWANIE FIZYCZNE

mgr PISZCZEK KATARZYNA
- nauczyciel dyplomowany

FIZYKA, EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

mgr PIWOWAR AGNIESZKA
- nauczyciel dyplomowany

MATEMATYKA

mgr PRZYBYLSKA TATIANA
- nauczyciel dyplomowany

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

mgr SIEROTA RENATA
- nauczyciel dyplomowany

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

mgr SOBIK ANNA
- nauczyciel kontraktowy

PEDAGOG SZKOLNY

mgr SOJKA EDYTA
- nauczyciel kontraktowy

MATEMATYKA

mgr STANCLIK FAUSTYNA
- nauczyciel mianowany

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

mgr STELMARCZYK MONIKA
- nauczyciel kontraktowy

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

mgr TOMCZYK-GANDZEL KATARZYNA - nauczyciel kontraktowy NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

mgr TYPEK ŻANETA
- nauczyciel mianowany

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

mgr TYSZECKA DANUTA
- nauczyciel dyplomowany

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY SZKOLNEJ, WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE,
OPIEKUN KT PIONIER

mgr URBAŃSKA DAGMARA
- nauczyciel kontraktowy

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

mgr WALUŚ EDYTA
- nauczyciel dyplomowany


HISTORIA, WYCHOWAWCA ŚWIETLICY SZKOLNEJ
mgr WANTOŁA EDYTA
- nauczyciel mianowany

CHEMIA, GEOGRAFIA

mgr WASILEW KATARZYNA
- nauczyciel kontraktowy
JĘZYK POLSKI

mgr WITOSZEK AGNIESZKA
- nauczyciel kontraktowy


NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

mgr inż. WOJAKOWSKI KRZYSZTOF - nauczyciel dyplomowany

INFORMATYKA, TECHNIKA

mgr ZEMAN EWA
- nauczyciel dyplomowany

WYCHOWANIE FIZYCZNE