Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

NAUCZYCIELE

Dyrektor

mgr CZAUDERNA AGATA - nauczyciel dyplomowany

MATEMATYKA

Wicedyrektor

mgr DUŚ RENATA - nauczyciel dyplomowany

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

Nauczyciele

mgr BEDNAREK TOMASZ - nauczyciel dyplomowany

OPIEKUN BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

mgr BURIAN ANNA - nauczyciel kontraktowy

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

mgr CHROBAK-LIS NATALIA - nauczyciel kontraktowy

JĘZYK POLSKI

mgr DĘBIŃSKA-ZWIĘCZAK KATARZYNA - nauczyciel mianowany

JĘZYK POLSKI, HISTORIA

mgr DROPCZYŃCKA EWA - nauczyciel dyplomowany

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

mgr GAWLAS IWONA - nauczyciel mianowany

JĘZYK POLSKI, PLASTYKA

mgr GÓRSKA-ZEMAN MONIKA - nauczyciel mianowany

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

mgr GRECZKA LUCYNA - nauczyciel dyplomowany

RELIGIA, WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

mgr GREŃ KATARZYNA - nauczyciel mianowany

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

mgr HANZLIK ANETA - nauczyciel mianowany

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

mgr HUTYRA KATARZYNA - nauczyciel dyplomowany

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE, LOGOPEDA

mgr HYRLIK KRZYSZTOF - nauczyciel dyplomowany

WYCHOWANIE FIZYCZNE

mgr JAKUBIEC MAŁGORZATA - nauczyciel dyplomowany

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY SZKOLNEJ, OPIEKUN KT PIONIER

mgr JASEK IZABELA - nauczyciel kontraktowy

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

mgr KRÓTKI BARTŁOMIEJ - nauczyciel dyplomowany

JĘZYK ANGIELSKI, OPIEKUN PTTK PIONIER

mgr KRYWULT ANNA - nauczyciel mianowany

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

mgr KRYWULT MARTA - nauczyciel kontraktowy

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

KS. DYCZEK ANDRZEJ - nauczyciel mianowany

RELIGIA

mgr KOCUR BEATA-

nauczyciel mianowany

PEDAGOG SZKOLNY

mgr KOWALCZYK ALEKSANDRA - nauczyciel kontraktowy JĘZYK ANGIELSKI

mgr KUNSTMAN JADWIGA - nauczyciel dyplomowany

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

mgr KUPKA DOROTA - nauczyciel dyplomowany

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

mgr LASZCZAK SABINA- nauczyciel kontraktowy

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

mgr ŁUKASZEWSKA DARIA - nauczyciel kontraktowy

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

mgr ŁUKAWSKA EWA - nauczyciel mianowany

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

mgr MACHALICA BOGUMIŁA - nauczyciel mianowany

PRZYRODA

mgr MAŚKA ALEKSANDRA - nauczyciel dyplomowany

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

mgr MATERA KRYSTYNA - nauczyciel dyplomowany

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

KS. MICOREK ARTUR RELIGIA

mgr MILERA ANNA

MATEMATYKA

mgr MUZYKA MARZENA - nauczyciel dyplomowany

MUZYKA, WYCHOWANIE FIZYCZNE

mgr MYNARSKA MARIA - nauczyciel mianowany

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

mgr NAGLIK EWA - nauczyciel mianowany

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

mgr ORLICKA HALINA - nauczyciel dyplomowany

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

mgr PIETRASZKO EWELINA - nauczyciel dyplomowany

JĘZYK ANGIELSKI

mgr PRZYBYLSKA TATIANA - nauczyciel dyplomowany

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

mgr SIEROTA RENATA - nauczyciel dyplomowany

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

mgr SOJKA EDYTA- nauczyciel kontraktowy MATEMATYKA

mgr STANCLIK FAUSTYNA - nauczyciel mianowany

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

mgr STELMARCZYK MONIKA - nauczyciel kontraktowy

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY SZKOLNEJ

mgr TOMCZYK-GANDZEL KATARZYNA - nauczyciel kontraktowy NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

mgr TYPEK ŻANETA - nauczyciel kontraktowy

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

mgr TYSZECKA DANUTA - nauczyciel dyplomowany

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY SZKOLNEJ, OPIEKUN KT PIONIER

mgr URBAŃSKA DAGMARA- nauczyciel kontraktowy

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

mgr WITOSZEK AGNIESZKA - nauczyciel kontraktowy

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

mgr inż. WOJAKOWSKI KRZYSZTOF - nauczyciel dyplomowany

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE, ZAJĘCIA TECHNICZNE

mgr ZEMAN EWA - nauczyciel dyplomowany

WYCHOWANIE FIZYCZNE

mgr ŻYREK JUSTYNA - nauczyciel kontraktowy

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY PRZEDSZKOLA