Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

XIV Przegląd Twórczości Przedszkolnej

 18 maja grupa dzieci sześcioletnich z grupy „Słoneczka” pod opieką Pani Krystyny Matery wzięła udział w XIV Przeglądzie Twórczości Przedszkolnej organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy.
Dzieci zostały doskonale przygotowane. Wcześniej wykonały prace plastyczne oraz wyćwiczyły piękny występ artystyczny. 18 maja z uśmiechem na twarzy wsiadły w autobus i pojechały reprezentować nasze Przedszkole. Ich przedstawienie było bogate w piosenki, taniec, wiersze, a także grę na instrumentach. Wesołe Nutki, w role których wcieliły się przedszkolaki dały z siebie wszystko. W kolorowych kostiumach recytowały, śpiewały, grały i tańczyły, za co zostały nagrodzone gromkimi brawami i słodkim poczęstunkiem.


Opracowanie: Agnieszka Witoszek