Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/cris0123/domains/zspm.hekko24.pl/public_html/images/przedszkole/ak201718/przeglad.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/przedszkole/ak201718/przeglad

XIV Przegląd Twórczości Przedszkolnej

 18 maja grupa dzieci sześcioletnich z grupy „Słoneczka” pod opieką Pani Krystyny Matery wzięła udział w XIV Przeglądzie Twórczości Przedszkolnej organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy.
Dzieci zostały doskonale przygotowane. Wcześniej wykonały prace plastyczne oraz wyćwiczyły piękny występ artystyczny. 18 maja z uśmiechem na twarzy wsiadły w autobus i pojechały reprezentować nasze Przedszkole. Ich przedstawienie było bogate w piosenki, taniec, wiersze, a także grę na instrumentach. Wesołe Nutki, w role których wcieliły się przedszkolaki dały z siebie wszystko. W kolorowych kostiumach recytowały, śpiewały, grały i tańczyły, za co zostały nagrodzone gromkimi brawami i słodkim poczęstunkiem.


{gallery}przedszkole/ak201718/przeglad{/gallery}

Opracowanie: Agnieszka Witoszek