Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/cris0123/domains/zspm.hekko24.pl/public_html/images/przedszkole/ak201718/dzien.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/przedszkole/ak201718/dzien

Dzień Mamy i Taty

 18 maja w naszym przedszkolu rozpoczął się cykl uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty.
W tym dniu dzieci z grupy Krasnoludków i Minionków jako pierwsze składały życzenia swoim rodzicom.

Aulę szkolną w tym dniu wypełniały słowa:
”kocham Cię, Ti amo, Je t’aime
i nie pytaj mnie dlaczego tak jest,
Ty jesteś mą mamą, wspaniałą kochaną,
jedyną na zawsze i kochasz mnie też”
Rodzice usłyszeli wiele wzruszających życzeń. Dzieci dziękowały za trud wychowania, poświęcenie, uśmiech, serdeczność. Na scenie mali artyści prezentowali wiersze, tańce, piosenki oraz grę na instrumentach.
Po zakończeniu części artystycznej wszyscy rodzice udali się do sal przedszkolnych, gdzie czekały na nich upominki przygotowane przez dzieci. Słodki poczęstunek umilał wspólne chwile wszystkim rodzinom.

{gallery}przedszkole/ak201718/dzien{/gallery}

Zdjęcia wykonał Pan Piotr Jaksik
Opracowanie: Agnieszka Witoszek