Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

Spotkanie z mikołajem

Mikołajki to ulubiony dzień z kalendarza przedszkolnego. Na ten dzień z utęsknieniem czekamy co roku.

Oprócz otrzymywania prezentów, odwiedza nas Teatr „Skrzat” z Krakowa, w tym roku z przedstawieniem pt. „Zimowe igraszki. Znów spędziliśmy miłe chwile z krasnalem, zajączkiem, drwalem oraz śnieżynką. Podczas występu śpiewaliśmy, śmialiśmy się oraz bawiliśmy się z aktorami. Jednak ten dzień, 10.12.2018 był jeszcze bardziej szczególny, bo przedstawienie zakończyło przybycie specjalnego gościa Św. Mikołaja, który odwiedza tylko grzeczne dzieci. Otrzymane prezenty wywołały uśmiechy na twarzach wszystkich dzieci. Zadowolone dzieci odwdzięczyły się Mikołajowi recytowaniem wierszyków i śpiewaniem piosenek.

                   Mikołaju! W przyszłym roku też będziemy grzeczni!