Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

Spotkanie z przyrodnikiem

 W ramach cyklu spotkania z ciekawymi ludźmi, dnia 26.03.2019 do naszego przedszkola został zaproszony wspaniały i interesujący człowiek, p. Krzysztof Czader. Można powiedzieć, że swoimi zamiłowaniami zrobił niemałe wrażanie na naszych przedszkolakach.

 Nasz gość obdarzony wspaniałym talentem malarskim, rzeźbiarskim, jest również ekspertem w dziedzinie życia motyli oraz chrabąszczy.

 To właśnie podczas tego spotkania zobaczyliśmy motyle wszelkich rozmiarów oraz kolorów. Galerie, które zgromadził pan Krzysztof pochodzą z całego świata, wzbudziły one w dzieciach ogromny podziw i zainteresowanie.

 Swoją cierpliwością, umiejętnościami oraz ogromną wiedzą o przyrodzie oraz szacunkiem do niej, pan Krzysztof pokazał nam pasję i uwagę z jaką poświęca się dbaniu o przyrodę.

 Spotkanie z takim człowiekiem było idealnym rozpoczęciem nowej pory roku - Wiosny! Może wraz z nią w niektórych przedszkolakach obudzi się taka wielka miłość do przyrody.

         Zespół Redakcyjny