Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W dniu 10 stycznia 2020 roku w przedszkolu odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Przedszkolaki z grup najstarszych przygotowały Jasełka, a Maluszki na miarę swoich możliwości przedstawiły własny program artystyczny. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociech. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci obdarowały swoich „dziadków” własnoręcznie wykonanymi upominkami. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Przedszkolaki poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

Ewa Dropczyńska

Wiktoria Bilińska