Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/cris0123/domains/zspm.hekko24.pl/public_html/images/przedszkole/ak201617/zdrowie.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/przedszkole/ak201617/zdrowie

„Dokąd poszło zdrowie?”

4 listopada po raz kolejny gościliśmy w naszym przedszkolu teatrzyk „Skrzat”, który zawitał do nas z przedstawieniem pt. „Dokąd poszło zdrowie?”.

  Dzieci wraz z bajkowymi bohaterami - smokiem, dalmatyńczykiem Azorem oraz zbójem Madejem dowiedziały się jak dbać o zdrowie, aby nie zachorować, oraz jakie są skutki niedbania o zdrowie. Nasza mała widownia wspaniale bawiła się podczas przedstawienia.
Teatrzyk  dostarczył wielu pozytywnych emocji i wrażeń. Po tym przedstawieniu jeszcze bardziej postaramy się zadbać o nasze zdrowie i higienę osobistą. Będziemy również pamiętać o zdrowym odżywianiu i dostatecznym spędzaniu czasu na świeżym powietrzu!

{gallery}przedszkole/ak201617/zdrowie{/gallery}

Opracowała:    Katarzyna Tomczyk-Gandzel