Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/cris0123/domains/zspm.hekko24.pl/public_html/images/przedszkole/ak201617/koncert.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/przedszkole/ak201617/koncert

12 grudnia w naszym przedszkolu odbył się koncert w wykonaniu Państwa Janiaków.

Dzieci miały okazję posłuchać pięknych utworów muzycznych oraz zapoznać się z instrumentami z różnych stron świata Afryki, Meksyku, Kuby. Instrumenty, które mogliśmy zobaczyć były naprawdę wyjątkowe, gdyż można było dzięki grze na nich posłuchać jak szumi morze, pada deszcz…  Przedszkolaki mogły odbyć niesamowitą podróż. Koncert ten był niezapomnianym przeżyciem. Radość dzieci wyrażały przez klaskanie, taniec, śpiew. Poznały gamę, oraz miały okazję zagrać na instrumentach.
Dziękujemy za piękny koncert, który zachwycił nas różnorodnością dźwięków i melodii.

{gallery}przedszkole/ak201617/koncert{/gallery}