Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/cris0123/domains/zspm.hekko24.pl/public_html/images/przedszkole/ak201617/koncerts.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/przedszkole/ak201617/koncerts

Muzyka źródłem wszechstronnego rozwoju dziecka

W ramach programu „Muzyka źródłem wszechstronnego rozwoju dziecka – realizowanym w grupie 4 – latków”, 05.01.2017 r. odbył się koncert Orkiestry Dętej OSP z Mazańcowic.

Kontakt z żywą muzyką był doskonałą okazją do tego, aby przedszkolaki od najmłodszych lat rozbudzały i rozwijały w sobie wrażliwość na dźwięki i potrzebę kontaktu z muzyką. Małe dzieci są wrażliwe na przystępne im, wartościowe utwory, oddziałując żywo na ich wyobraźnię i uczucia, budząc w nich jednocześnie olśnienie, wzruszenie i zachwyt. Muzyka budzi swymi dźwiękami  i melodiami niezwykłe, przejmujące nastroje i uczucia, a tym samym wpływa na rozwój wrażliwości emocjonalno - uczuciowej. Niesamowite brzmienie instrumentów, dostarczyły dzieciom wielką radość oraz niecodzienne doznania.

{gallery}przedszkole/ak201617/koncerts{/gallery}


Marta Krywult