Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/cris0123/domains/zspm.hekko24.pl/public_html/images/przedszkole/ak201718/skrzat.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/przedszkole/ak201718/skrzat

10 listopada 2017 do naszego przedszkola po raz kolejny zawitał Teatr „SKRZAT” z Krakowa ze sztuką pt.:” Z KULTURĄ NA TY”.

Przedstawienie miało pokazać dzieciom, jak należy się zachowywać w różnych miejscach i sytuacjach zgodnie z powszechnie przyjętymi zasadami. Mądre rady przekazywał widzom Pan leśniczy oraz aktor. Dzieci uczyły się na błędach Ptaka-Cudaka, lisa i czarownicy, którzy popełniali wiele gaf.  Mali widzowie przypomnieli sobie, iż nie należy się wyśmiewać z innych, kto i w jakiej sytuacji powinien pierwszy podać rękę oraz że w lesie należy być cicho (nie wolno słuchać głośnej muzyki).  
Aktor wraz z czarownicą pokazali również, że w teatrze należy wyłączyć telefon, w ciszy oglądać, nie zasłaniać innym i nie jeść w trakcie trwania sztuki, a występ należy nagrodzić brawami.

{gallery}przedszkole/ak201718/skrzat{/gallery}


Opracowanie: Agnieszka Witoszek