Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/cris0123/domains/zspm.hekko24.pl/public_html/images/przedszkole/ak201718/hodowla.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/przedszkole/ak201718/hodowla

21 listopada był szczególnym dniem w naszym przedszkolu. Przyjechali do nas właściciele Hodowli Szpiców Miniaturowych, by opowiedzieć wszystkim przedszkolakom, jak bezpiecznie opiekować się i bawić ze swoim pupilem.

    Podczas warsztatów dzieci miały możliwość kontaktu z żywymi zwierzątkami. W naszych murach gościły trzy dorosłe Pomeraniany i kilkumiesięczny szczeniaczek. Przedszkolaki obejrzały pokaz czesania i strzyżenia zwierzaków - hodowca zaprezentował różne rodzaje szczotek do pielęgnacji. Wspólnie z dziećmi zastanawiał się jakie obowiązki ma właściciel psa. Okazuje się, że dzieci posiadają dużą wiedzę na temat bezpiecznej zabawy i opieki nad zwierzęciem, którą Pan Andrzej poszerzył o dodatkowe informacje. Przedszkolaki są świadome, że zwierzę to nie zabawka i trzeba o nie odpowiednio dbać oraz cały czas o nim pamiętać.
    Każdy chętny przedszkolak mógł głaskać pieski i uczyć się prowadzić je na smyczy. Bardzo dziękujemy Panu Andrzejowi i jego żonie za wizytę w naszym przedszkolu!

{gallery}przedszkole/ak201718/hodowla{/gallery}

Opracowanie: Agnieszka Witoszek