Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/cris0123/domains/zspm.hekko24.pl/public_html/images/przedszkole/ak201718/mis.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/przedszkole/ak201718/mis

W dniu 27 listopada 2017 roku w naszym przedszkolu wszystkie grupy uczestniczyły w obchodach „Dnia Pluszowego Misia”.

Tego dnia pluszowe misie pojawiły się razem ze swoimi właścicielami, aby uczestniczyć w zabawach i świętowaniu. Dzieci poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy „misiowych piosenkach” oraz przygotowały piękne prace plastyczne, dedykowane swoim ulubieńcom. W każdej grupie pojawił się również gość „Przedszkolny Miś”, który przywitał się serdecznie z każdym przedszkolakiem i pozował do zdjęć grupowych wraz z dziećmi. Dla przybyłego gościa, dzieci recytowały piękne wierszyki. Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy, którą na pewno powtórzymy w przyszłym roku.

{gallery}przedszkole/ak201718/mis{/gallery}

Dagmara Urbańska