Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

W dniu 27 listopada 2017 roku w naszym przedszkolu wszystkie grupy uczestniczyły w obchodach „Dnia Pluszowego Misia”.

Tego dnia pluszowe misie pojawiły się razem ze swoimi właścicielami, aby uczestniczyć w zabawach i świętowaniu. Dzieci poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy „misiowych piosenkach” oraz przygotowały piękne prace plastyczne, dedykowane swoim ulubieńcom. W każdej grupie pojawił się również gość „Przedszkolny Miś”, który przywitał się serdecznie z każdym przedszkolakiem i pozował do zdjęć grupowych wraz z dziećmi. Dla przybyłego gościa, dzieci recytowały piękne wierszyki. Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy, którą na pewno powtórzymy w przyszłym roku.

Dagmara Urbańska