Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/cris0123/domains/zspm.hekko24.pl/public_html/images/przedszkole/ak201718/jaselka.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/przedszkole/ak201718/jaselka

19 i 20 grudnia dzieci z najstarszych grup przedszkolnych pod opieką swoich wychowawców: Krystyny Matery oraz Moniki Górskiej-Zeman wystąpiły w pięknym jasełkowym przedstawieniu.

Mali artyści mieli okazję zaprezentować wiersze, pastorałki, kolędy i tańce. Podczas swoich występów przedszkolaki przypomniały historię Świąt Bożego Narodzenia oraz złożyły wszystkim serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne.

{gallery}przedszkole/ak201718/jaselka{/gallery}

Opracowanie:
Agnieszka Witoszek