Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/cris0123/domains/zspm.hekko24.pl/public_html/images/przedszkole/ak201718/koledowanie.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/przedszkole/ak201718/koledowanie

Wspólne kolędowanie

Tradycje bożonarodzeniowe są bardzo ważne. Pielęgnujemy nasze Polskie chrześcijańskie zwyczaje i przekazujemy je z pokolenia na pokolenie.

Jednym z nich jest wspólne śpiewanie kolęd. Przed świętami Bożego Narodzenia dzieci w przedszkolu spotkała wielka niespodzianka .Ksiądz Łukasz Koba razem z pięknie przebranymi  starszymi uczniami naszej szkoły odwiedzili wszystkie grupy przedszkolne śpiewając kolędy przy akompaniamencie gitary. Przedszkolaki z wielką  radością przywitały gości i z ochotą włączyły się do wspólnego śpiewu.

{gallery}przedszkole/ak201718/koledowanie{/gallery}


                                                                                 opracowała: Ewa Łukawska