Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/cris0123/domains/zspm.hekko24.pl/public_html/images/przedszkole/ak201718/bal.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/przedszkole/ak201718/bal

2 stycznia w naszym przedszkolu odbyła się wspaniała zabawa karnawałowa.

Wszystkie przedszkolaki spotkały się w hali sportowej, by wspólnie uczestniczyć w kosmicznej podróży. Wodzireje prowadzili bezpiecznie wszystkie przedszkolaki przez Drogę Mleczną. Zaprosili nas na kosmiczny pokaz mody, gdzie każdy prezentował swój kostium oraz  wielką galaktyczną ”bitwę”, w której wszyscy byli zwycięzcami. Dzieci miały możliwość tworzenia gwiezdnego pyłu i  udziału w grupowym konkursie.
Były zabawy w dużym i małych kołach, taniec liniowy, indywidualny, wielki pociąg i wiele innych atrakcji. Ta międzygalaktyczna podróż na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.
Uczestnicy świetnie się bawili! Zgodnie z dawnymi przekonaniami taka zabawa powinna przynieść obfite plony. Dziękujemy za zorganizowanie takiej wspaniałej zabawy i życzymy wszystkim szczęśliwego Nowego Roku!

{gallery}przedszkole/ak201718/bal{/gallery}

Opracowanie: Agnieszka Witoszek