Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

2 stycznia w naszym przedszkolu odbyła się wspaniała zabawa karnawałowa.

Wszystkie przedszkolaki spotkały się w hali sportowej, by wspólnie uczestniczyć w kosmicznej podróży. Wodzireje prowadzili bezpiecznie wszystkie przedszkolaki przez Drogę Mleczną. Zaprosili nas na kosmiczny pokaz mody, gdzie każdy prezentował swój kostium oraz  wielką galaktyczną ”bitwę”, w której wszyscy byli zwycięzcami. Dzieci miały możliwość tworzenia gwiezdnego pyłu i  udziału w grupowym konkursie.
Były zabawy w dużym i małych kołach, taniec liniowy, indywidualny, wielki pociąg i wiele innych atrakcji. Ta międzygalaktyczna podróż na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.
Uczestnicy świetnie się bawili! Zgodnie z dawnymi przekonaniami taka zabawa powinna przynieść obfite plony. Dziękujemy za zorganizowanie takiej wspaniałej zabawy i życzymy wszystkim szczęśliwego Nowego Roku!

Opracowanie: Agnieszka Witoszek