Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

23 lutego w naszym przedszkolu zakończył się cykl uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Kochana Babcia, kochany Dziadek to takie piękne słowa dwa – takie, między innymi, słowa piosenki, dedykowanej zaproszonym gościom można było usłyszeć podczas wspaniałych występów artystycznych przedszkolaków.
 Dzieci z wszystkich ośmiu grup przedszkolnych zaprezentowały swoje talenty. Wnuczęta w pięknych kolorowych strojach dziękowały za opiekę i poświęcony czas - tańcem, śpiewem i wierszem. Składały najlepsze życzenia dla zebranych gości z okazji ich święta. Dzieci udowadniały, że babcia może być młoda, zadbana, modnie się ubierać i chodzić do fryzjera, być aktywna, lubić śpiewać i czytać dobre książki.  Babcie, Dziadkowie i inni zaproszeni z entuzjazmem podziwiali występy przedszkolaków. Nagrodzili brawami małych artystów, a ci zaprosili ich do swoich sal, aby tam wręczyć im przygotowane specjalnie na tę okazję upominki.
Zarówno w styczniu, jak i w lutym, gdy mali artyści prezentowali się na scenie Babcie i Dziadkowie licznie odpowiadali na zaproszenie. Program artystyczny każdej z grup wywoływał radość na twarzach zaproszonych gości. Dziękujemy nauczycielom za przygotowanie przedszkolaków oraz wszystkim gościom za tak liczne przybycie do naszej placówki.

Opracowanie: Agnieszka Witoszek