Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Mazańcowicach

Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/cris0123/domains/zspm.hekko24.pl/public_html/images/przedszkole/ak201718/dbid.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/przedszkole/ak201718/dbid

23 lutego w naszym przedszkolu zakończył się cykl uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Kochana Babcia, kochany Dziadek to takie piękne słowa dwa – takie, między innymi, słowa piosenki, dedykowanej zaproszonym gościom można było usłyszeć podczas wspaniałych występów artystycznych przedszkolaków.
 Dzieci z wszystkich ośmiu grup przedszkolnych zaprezentowały swoje talenty. Wnuczęta w pięknych kolorowych strojach dziękowały za opiekę i poświęcony czas - tańcem, śpiewem i wierszem. Składały najlepsze życzenia dla zebranych gości z okazji ich święta. Dzieci udowadniały, że babcia może być młoda, zadbana, modnie się ubierać i chodzić do fryzjera, być aktywna, lubić śpiewać i czytać dobre książki.  Babcie, Dziadkowie i inni zaproszeni z entuzjazmem podziwiali występy przedszkolaków. Nagrodzili brawami małych artystów, a ci zaprosili ich do swoich sal, aby tam wręczyć im przygotowane specjalnie na tę okazję upominki.
Zarówno w styczniu, jak i w lutym, gdy mali artyści prezentowali się na scenie Babcie i Dziadkowie licznie odpowiadali na zaproszenie. Program artystyczny każdej z grup wywoływał radość na twarzach zaproszonych gości. Dziękujemy nauczycielom za przygotowanie przedszkolaków oraz wszystkim gościom za tak liczne przybycie do naszej placówki.

{gallery}przedszkole/ak201718/dbid{/gallery}

Opracowanie: Agnieszka Witoszek